Monday, 22 July 2013

Zameldowałem się w Przemyślu- restauracja "Melduję posłusznie"

Where to eat?

 Gdzie jeść? Co zjeść? Co spróbować? - Takie pytania najczęściej zasypują nasze przeglądarki. Być może to, że zawsze jestem pierwszy do poznawania nowych smaków, a co za tym idzie- szukam okazji do zaspokojenia głodu, ułatwi Wam znalezienie fajnego lokalu, w którym można dobrze zjeść w przyjemnej atmosferze.

   W tym tygodniu zatrzymałem się w Przemyślu. Kuchnia podkarpacka, inaczej zwana galicyjską czy też krasową, ma wielu zwolenników nic też dziwnego, że i ja jej uległem i to już kilka lat temu. Pierogi, kasze, sery, ziemniaki pod wieloma postaciami, to coś czym niejedna gospodyni może się pochwalić. 
   Dziś jednak nie o rodzimych daniach tej kuchni, ale o idealnym miejscu dla ludzi, którzy mają ochotę zjeść kawałek dobrze przyrządzonego mięsa w przeróżnych postaciach i poczuć odrobinę galicyjskiego klimatu. Takim miejscem jest restauracja "Melduję posłusznie", gdzie można zjeść smacznie, do syta, a ponadto dania są ładnie podane. 
Sami zobaczcie na zdjęciach :) Dla ciekawych -link do strony lokalu: http://meldujeposlusznie.pl/


W oczekiwaniu na zamówione dania dostaliśmy do przegryzienia " na oko" wyglądające na paluchy z ciasta francuskiego z sosem czosnkowym PRZYGOTOWYWANYM NA MIEJSCU! 


A teraz dania główne : Łosoś z grilla 
łosoś z rusztu podawany z sosem balsamico, ryżem i warzywami


... i główne danie z karty Jack Daniel's Menu
grillowany kurczak, panierowane krewetki, krążki cebulowe, puree z ziemniaków, kolby kukurydzy
 w maśle czosnkowym i grillowane warzywa




1 comment: